Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

Kafe SOLO

KAFE SOLO Kafe SOLO s.r.o. je rodinná a ryze česká pražírna kávy. Impulsem založení naší pražírny byla, bezmála před dvaceti pěti lety, taková jedna normální letní rodinná dovolená v Itálii. Podívali jsme se do jedné místní pražírny a pan majitel tak se zaujetím vyprávěl o kávě a pražení, že to nešlo vymazat z hlavy. Tam to vlastně začalo a s manželkou jsme si tenkrát řekli: „To chci dělat“. Jenže bylo JENŽE. A to jenže byla vysoká investice do veškeré technologie. A tak jsme se s pokorou vrátili k naší profesi a pražírnu zasunuli do vzpomínek. Celá léta jsme se však o kávu intenzivně zajímali. Vše jsme o kávě studovali, kupovali zahraniční literaturu, učili jsme se pražit. A úplně nejvíce nám dalo, když jsme mluvili s farmáři o kávě na jejich plantážích. Jak jsme si tak postupně s manželkou stárli, stále častěji a více jsme se k naší vzpomínce vraceli a přemýšleli o naší vysněné pražírně. Jednoho dne to v nás dozrálo a řekli jsme si, to ještě dáme, to musíme stihnout. Ukončili jsme naše dosavadní profesní dráhy a začali se plně soustředit na pražírnu. Našli jsme vhodné místo pro pražírnu a vybavili jsme ji veškerou technologií, začali objednávat zelenou kávu. No a nyní jsme na trhu pátým rokem.

Dnes nabízíme zákazníkům více jak dvacet druhů káv z různých koutů světa. Nakupujeme kávová zrna nejvyšší kvality, což jistě zákazník ocení jakmile otevře svůj zakoupený sáček s kávou. Jedna naše zákaznice nám dokonce říkala, že naše káva tak krásně voní, že ji nemůže ani dát do kabelky, protože je potom cítít kávou úplně všechno.

káva SOLOPražíme kávu z posledních sklizní. Naši nabídku pravidelně rozšiřujeme. Většinu káv pražíme na střední stupeň pražení, pro milovníky ovocnějších chutí pražíme i na střední stupeň pražení. U nás si každý zákazník může vybrat chuť, která lahodí jeho chuťovým pohárkům. Ať již očekává chuť pravého italského espressa či jemnější kávy s nádechem čokolády, oříšků, marcipánu, mandlí, karamelu a podobně. Vše samozřejmě v čisté přirozené podobě kávových zrn, s chutí jakou kávová zrna dostala od slunce, vody, půdy a péče na planáži. Dnes si u nás zákazníci mohou vybrat vysoce kvalitní jednodruhové arabiky, směsi výběrových arabik, směsi s podílem odrůdy arabika a robusta, či lahodné a silné robusty. Pro nejnáročnější zákazníky jsme letos do našeho sortimentu zařadili i tu nejvíce odborníky ceněnou kávu a to Jamaicu Blue Mountain.

Kávu dodáváme zákazníkům vždy čerstvou, pražíme každý den. Expedujeme kávu, která je maximálně dva dny od upražení. Je správně vydýchaná a chutě kávy jsou snoubené. Dodáváme do domácností, firem, kaváren a restaurací. Připravujeme i dárková balení třeba k Vánocům nebo degustační sady. Pro naše velkoobchodní zákazníky zajišťujeme veškerý servis, který je spojený s kávou a kávovary. Jelikož si blendujeme kávu sami, nabízíme i velkoobchodním zákazníkům možnost připravit pro ně originální recepturu včetně balení, vlastních etiket a tak dále. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům a požadavky zákazníků přijímáme s otevřenou náručí a myslí.

Ať už si chcete skvělou kávu dopřát doma, nebo ji odebírat pro vaše zaměstnance a zákazníky, máme pro vás zajímavou nabídku káv a ostatního servisu. Ozvěte se nám pokud si i třeba nevíte rady se správným výběrem kávy, protože nabídka je široká.

KONTAKT:

Kafe SOLO s.r.o.

Křižíkova 270
25088 Čelákovice
www.kafesolo.cz
kafesolo@seznam.cz
Tel.: 724 96 5352

přehled dodavatelů