Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

RÝDL

Pekárna RýdlPekárna Josef RÝDL, s.r.o.

Pekařskou živnost založil Josef Rýdl v roce 1991. I když je dnes firma společností s ručením omezeným s 25 zaměstnanci, nadále zůstává firmou rodinného charakteru.

„Většinu výrobků pečeme na rotačních pecích Laserweld a chléb na sázecí peci Kornfeil. Suroviny pak nakupujeme převážně od prověřených regionálních výrobců nebo tuzemských dodavatelů. Výrobky denně rozvážíme odběratelům do blízkého okolí a preclíky distribuujeme téměř po celé republice. Mám radost, že vznikají prodejny nabízející zboží od nás - regionálních výrobců. Umožňují tak zákazníkům porovnat kvalitní české výrobky s potravinami, dovezenými ze vzdálených oblastí, jenž mají v nabídce řetězce v akčních letácích.
Jelikož jsme řemeslnou pekárnou a každý výrobek v sobě nese vysoký podíl ruční práce, dokážeme operativně reagovat na různé požadavky trhu,“ stručně představuje firmu Josef Rýdl ml.

Pečivo od Rýdlů je u zákazníků oblíbené a právem nese ocenění PODKRKONOŠÍ regionální produkt. Vždyť Bělohradský chléb a Kremrole získaly prestižní značku Regionální potravina Královéhradeckého kraje.

TOP výrobkem firmy jsou stále CHUTNÉ PRECLÍKY o jejichž kvalitě mimo jiné svědčí i loga KLASA a PODKRKONOŠÍ regionální produkt a jsou umístěná na obalech. Obliba preclíků již dávno překročila hranice regionu a zájem o ně stoupá nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Přímo v budově pekárny naleznete malebnou prodejnu, kde si zakoupíte téměř celý výrobní sortiment společnosti. Můžete se zde stavit na malé občerstvení a zpříjemnit si den posezením v útulném prostředí třeba nad kávou s vyhlášeným jablečným závinem. K dispozici je denní tisk i wifi připojení. V letních měsících je vyhledávaným místem zahrádka pekárny s venkovním posezením. Prodejna je vyhledávaným obchůdkem místních občanů, lázeňských hostů i návštěvníků zdejšího regionu.

preclíky Rýdl

KONTAKT:

Josef Rýdl, s. r. o.

Vojtíškova 172
507 81 Lázně Bělohrad
www.josefrydl.cz

přehled dodavatelů