Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

MLÝN PERNER

mouka PernerkaMouka Pernerka

Mouka Pernerka má díky unikátní technologii mletí vynikající pečicí vlastnosti a také nutriční hodnoty. Obilí totiž před vlastním mletím prochází i jedinečným optickým třídicím strojem, který odděluje zrna nesplňující náročné hygienické a kvalitativní požadavky a také veškeré nečistoty. Celozrnná mouka Pernerka se mele v nejmodernějším mlýnu v České republice a je také jako jediná na tuzemském trhu umleta na granulaci mouky hladké.

Kromě klasických mouk meleme také mouky z méně tradičních obilovin a pseudoobilovin a sortiment nabízených produktů rozšiřujeme i o bio mouky – špaldovou hladkou, špaldovou celozrnnou hladkou, žitnou celozrnnou hladkou a pšeničnou celozrnnou hladkou.


Špaldová hladká

Je vhodnou alternativou k pšeničné mouce. Pokrmům dává jemnou oříškovou chuť a vůni. Lze ji míchat s běžnou pšeničnou moukou nebo ji může i zcela nahradit.

Špaldová celozrnná hladká

Vyznačuje se jemnou oříškovou chutí a vůní. Lze ji v jakémkoli poměru kombinovat s běžnou pšeničnou moukou, kterou může i zcela nahradit.

Žitná celozrnná hladká

Vhodná na pečení chleba, přípravu kvásku nebo do perníkových těst.

Rýžová hladká

Ideální na pečení dezertů, přípravu sušenek, chleba, palačinek, nudlí, knedlíků a mnoha dalších slaných i sladkých pokrmů.

Pohanková celozrnná hladká

Pohanková mouka se hodí na pečení palačinek a lívanců nebo na přípravu koláčů, sušenek a placek. Je vhodná i jako příměs do těsta na pečivo.

Pernerku koupíte v prověřených prodejnách, vybraných supermarketech i on-line. Aktuální seznam prodejců najdete na www.pernerka.cz.

Pernerka špaldová hladká Pernerka špaldová celozrnná hladká Pernerka špaldová celozrnná jemná Pernerka žitná celozrnná jemná Pernerka žítná celozrnná hladká Pernerka rýžová

KONTAKT:

MLÝN PERNER SVIJANY spol. s r. o.

SVIJANY 17
463 46 SVIJANY
www.pernerka.cz

přehled dodavatelů