Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

MÝDLÁRNA ROZMARÝNKA

Rozmarýnka je malá rodinná ruční mýdlárna v Podkrkonoší v oblasti Podzvičinska. V jejich zkolaudované provozovně prochází jejich vlastníma rukama veškerá kosmetika, charakteristická dotekem místní přírody a vyváženým složením kvalitních surovin. V srdci krásné přírody vzniká 12 druhů ručně vyráběných mýdel s kozím mlékem, bambuckým máslem bez palmového oleje, 6 druhů pevných šampónů, ale také 100% přírodní krémové deodoranty a zvláčňující balzámky na rty a suchou pokožku. Cílem ruční mýdlárny je nadále rozšiřovat sortiment o další kvalitní výrobky, ke kterým se budeme rádi vracet. Nově se můžeme těšit z mýdla pro pradlenky na skvrny a ruční praní. Odstraní skvrny od ovoce, červeného vína, trávy, čokolády i mastných skvrn. Na podzim můžeme očekávat báječné jemné pleťové krémy, které ochrání naši pokožku před větrem i mrazem. Kromě toho se Mýdlárna Rozmarýnka zaměřuje na výrobu keramických mýdlenek pro voňavá mýdla, šampóny i vaši radost.

Mýdlárna Rozmarýnka a její přírodní mýdla a šampóny se pyšní oceněním Regionální produkt Podkrkonoší, jelikož již několik let splňují přísné podmínky výroby. Mýdla i šampóny jsou vyráběny  kvalitně z přírodních surovin s vazbou na region Podkrkonoší a šetrně k životnímu prostředí.

Všechny výrobky mají atesty, tedy Hodnocení bezpečnosti kosmetických přípravků dle požadavku Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 1223/2009, o kosmetických přípravcích a Notifikaci kosmetických přípravků na EVROPSKÉM PORTÁLU (CPNP).

 

ZAJÍMAVOSTI O MÝDLECH

Všechna mýdla jsou vyrobena z kvalitních přírodních surovin cestou “za studena”, kdy v mýdlech zůstávají zachovány veškeré cenné přírodní látky, které udržují pleť zdravou, hydratovanou a jemnou. Neobsahují syntetické parfémy ani barvy. Navíc všechna mýdla krásně pění. Aby vznikla příjemně voňavá mýdla, je důležité sladit veškeré přírodní ingredience jako je koření, bylinky, barvy a vůně. Všechny bylinky a koření mají v mýdlech svůj význam a jsou určena na konkrétní typ pleti. Významnou
součástí mýdel je i kozí mléko, které je výborný antioxidant, obsahuje velké množství vitamínů,  stopových prvků a enzymů.
POZOR! Přírodní mýdla nejsou určena k navonění šatníku nebo prádla v zásuvkách, používejte je ke každodenní spotřebě na mytí rukou, obličeje i celého těla.

 

OSTATNÍ KOSMETICKÉ PRODUKTY

Mezi další kosmetické produkty Mýdlárny Rozmarýnka patří bylinné šampóny, které Vás jistě překvapí. Všechny druhy šampónů krásně pění, vlasy jemně umyjí, hydratují a vyživí. Zklidňují pokožku hlavy, pomáhají zabraňovat tvorbě lupů, kořen lopuchu pomáhá při vypadávání vlasů. Kondicionér není třeba, vlasy by zbytečně znovu zatížil. Při pravidelném používání jsou vlasy pevnější, nelétají, jsou nadýchané a dobře se upravují. Předností je vhodnost pro všechny typy vlasů.

Přírodní krémové deodoranty pocení nezabraňují, ale jejich 100% přírodní složky dokáží vlhkost vsáknout a lehce vysušit. Deodoranty pokožku vyživují, hydratují a udržují ji krásně vláčnou a jemnou. 100% esenciální oleje jsou zvoleny tak, aby vytvářely jemné svěží vůně a zároveň zabraňovaly množení bakterií. 

V sychravých podzimních a studených zimních dnech ochrání naše rty jemné a voňavé balzámky.  Vhodné jsou také na suchou pokožku nebo odřený nos při rýmě. Jako vždy jsou pouze 100% přírodní.

 

KONTAKT:

Mýdlárna Rozmarýnka s.r.o.

544 01 Řečice 30
info@mydlarnarozmarynka.cz
www.mydlarnarozmarynka.cz
mob: 720 330 259

přehled dodavatelů