Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

JUNG BERG

Hořický pivovar JungBergHořický pivovar JungBerg

S pokorou k našim předkům se nám podařilo navrátit tradici vaření piva do Hořic a obnovit slávu hořického piva, jaká ho po dvě staletí provázela. Užijte si naše pivo v klidu a v pohodě. Ani my na něj nespěcháme a necháváme ho uzrát více než měsíc. Tak to má být.  Jsme pyšní na to, že 
naše piva jsou složena jen z vody, sladu, chmele a kvasnic.
Uhasit žízeň můžete našim pivem:

HOŘICKÝ LEŽÁK PP 12%

Chuťově vyladěný ležák
Hořický ležák PP 12% je čistý, bez chyb, provoněný žateckým chmelem, výborně pitelný a přesto v mnoha směrech osobitý. Je již vyhlášený nejenom v našem Východočeském kraji a má oficiálně uznanou značku regionálního produktu.

PETRALE 10%

Svrchně kvašené světlé pivo typu ALE
Lehké a svůdné pivo. Spolehlivě hasí žízeň a zároveň provokuje chuťové buňky. Chmelová hořkost je doprovázena bylinnými a citrusovými tóny. Při jeho 10% stupňovitosti budete překvapení, jak je plné a osvěžující zároveň.

pivovar HořiceLUCIPA 14%

Svrchně kvašený speciál  typu IPA
Speciál po všech směrech. Hned po prvním doušku nebudete vědět, čím si vás více podmanil. Chutná mě kvůli sladové plnosti? Nebo mě na kolena dostala jeho útočná a přesto opojná hořkost? Možná to bude vůně dvou aromatických chmelů. Připravte se také, že 14% stupňovitost je hezky cítit.

GOTHARD 16%

Spodně kvašené silné pivo
GOTHARD 16% zaujme na první pohled krásnou medovou barvou. Chuť se nám podařilo kouzelně vyladit. Tělo je silné sladové, avšak neotupuje zbraně hořkosti českých chmelů. Každý lok píše na jazyku nový příběh, jeho konec však není pevně daný. Užijete si to.

Dej Bůh štěstí!

KONTAKT:

JungBerg s.r.o.

507 73 Dobrá Voda 124
Provozovna a pivovar: Riegrova 6190 –  508 01 Hořice
Tel.: 720 762 515,   Email: pivo@jungberg.eu,   www.jungberg.eu


 

přehled dodavatelů