Otevřít menu
Fabio ochutnejte region
prodej olejů

prodejny výrobků vašeho kraje

Facebook farmářská prodejna

HOKA TRADE

HOKA rýžové těstovinyHOKA TRADE s.r.o. se od svého zrodu aktivně zabývá výrobou a následným prodejem potravin - zejména různých druhů těstovin.

Jsme rodinná společnost s více než 20-ti letými zkušenostmi na potravinářském trhu, a tak dobře známe potřeby i chuťové preference českých spotřebitelů. Naše výrobky ale s úspěchem dodáváme i zákazníkům na Slovensko, do Maďarska, Polska.

Rýžové těstoviny se těší stále větší oblibě jak v domácnostech a restauracích, tak i školních, veřejných a závodních jídelnách. Stojí za tím hned několik výhod, které tyto těstoviny přináší oproti klasickým pšeničným variantám.

Díky rýžovým těstovinám získáte z každého jídla více potřebné energie a díky snadnějšímu trávení odbouráte „poobědovou paralízu“. Neobsahují totiž lepek, který zbytečně zatěžuje naše trávení. Neobsahují konzervanty, barviva, cholesterol, ani žádné další nepříznivé látky pro naše tělo. Spojením těch nejlepších vlastností kvalitní dlouhozrnné rýže a klasických tvarů těstovin vznikla kouzelná ingredience k mnoha tradičním i exotickým jídlům. Navíc mnohem zdravější a přínosnější pro vaše zažívání. Nahrazením klasických pšeničných těstovin těstovinami rýžovými tedy získáte nutričně vhodnější jídla, která Vám dodají dostatek potřebné energie pro zvládnutí každodenních obtíží.

Naše rýžové výrobky jsou z čerstvě mleté, dlouhozrnné kvalitní rýže.

Využíváme nejmodernější technologie výroby horkou párou.

Nelepí se, nerozvaří se.

Neobsahují žádná barviva ani konzervanty.

Výrobky jsou bezlepkové, vhodné i pro celiatiky.

Zcela bez cholesterolu a alergenů.

Vhodné jako příloha, do salátů, do polévek, hlavní jídlo – příjemné na skus.

 

Vařte těstoviny podle návodu na obalu a poté důkladně propláchněte proudem studené vody.

přehled dodavatelů